Klientky o nás povedali„Ďakujem za stretnutia, pomohli mi nabrať novú silu do života“. (Barbora)

„Získavam nový uhol pohľadu, a to mi pomáha viac veriť sebe samej“. (Lucka)

„Bola som v ťažkej životnej situácii, natrafila som na leták a odvážila sa tam zavolať. Chodím tam už druhý rok a som tam spokojná. Snažia sa mi vyjsť v ústrety v každom ohľade. Odporúčam ich služby aj iným ženám. Nech sa ženy neboja tam ísť. Z každej situácie je východisko. Som im veľmi vďačná za podporu a pochopenie.“ (Norika)

„Vo vašej organizácii som nadobudla veľa informácií, nadobudla som sebavedomie, vážiť si samú seba a získala iný pohľad na svet. Získala som mnoho skúseností aj podobnými osudmi iných žien. Preto odporúčam každej jednej z nás, aby sme sa nebáli, pretože táto organizácia nás posunie vpred. Srdečne ďakujem.“ (Alexandra)

„Ďakujem za všetko, veľmi si vážim, čo pre mňa robíte. Veľmi vám dôverujem a oceňujem anonymitu, ktorú udržujete vo vzťahu ku každej žene.“ (Adela)

"Cítim, že by som sa chcela poďakovať krízovej poradni pre ženy Progresfem, pretože mi veľmi pomohli v problémoch, ktoré som v rodine mala. Pomohli mi po duševnej, psychickej, ale aj právnej stránke. Bola som veľmi spokojná s ich prácou, a preto sa chcem veľmi pekne poďakovať a držím im palce, nech sa im darí v pomoci ženám." (Kristína)

"Veľké ďakujem! Ďakujem za vypočutie, trpezlivosť, za znovu objavené sebavedomie a za to, že mám možnosť žiť konečne s deťmi bez stresu a psychického násilia. Je to veľká úľava a moja vďaka patrí aj Vám!" (Jaja)

"To, čo robíte je veľká pomoc a podpora ženám, ktoré zažívajú násilie. Určite k vám budem navigovať aj iných". (Gabika)

"Ďakujem za to, že ste ma pochopili a mohla som nájsť ľudí, ktorí vedia čo som ja i moje deti prežili. Ďakujem za to, že mi aj naďalej pomáhate a môžem mať vo Vás oporu aj teraz." (Janka)

"Ďakujem, že ste mi pomohli a pomáhate aj iným matkám a deťom." (Alžbetka)

"Chcem sa Vám poďakovať, že ste mi pomohli vtedy, keď som to veľmi potrebovala. Človek stretne v živote veľa ľudí a ja mám šťastie na živých anjelov. Jedným z nich ste boli pre mňa vy..." (Jana)

"Som veľmi vďačná Progresfemu za pomoc a podporu, ktorú mi poskytovali, za ochotu trpezlivo vypočuť a zaujať na jednej strane ľudský a na druhej strane profesionálny prístup. Ďakujem za rady, ktoré ma vždy posunuli vpred. Určite odporúčam aj iným ženám vo vyhrotených, krízových rodinných situáciach." (Gabriela)

"V občianskom združení Progresfem mi veľmi pomohli. Dodali mi najmä pocit istoty pri riešení problému s bývalým partnerom, ktorým som bola dlhodobo týraná. Podali mi pomocnú ruku a vynaložili maximálne úsilie, aby som sa tyrana zbavila. Dôvera, objektivita, diskrétnosť, otvorenosť a pocit bezpečia sú prioritami Progresfemu. Som za to nesmierne vďačná a chcem povzbudiť všetky ženy, ktoré zažívajú násilie, aby prelomili mlčanie a riešili svoju situáciu. Žiadna žena si nezaslúži byť týraná. Ďakujem." (Zuzana)
parallax background
 

Napíšte nám